Black Island (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Black Island (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Black Island (2021)

1550
 104 min    2021    Full HD     5.1

Sekretet e errëta të një ishulli në dukje paqësor kërcënojnë të gëlltisin një student jetim kur afrohet pranë një mësueseje të re misterioze.