Black Sea (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Black Sea (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Black Sea (2014)

10777
 114 min    2014    HD     6.4

Një kapiten nëndetëseje bashkohet me ish punëtorët e tij në kërkim të një nëndetëseje, të përfolur se është e mbushur plot me ar, në thellësitë e Detit të Zi.