Black Widow (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Black Widow (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Black Widow (2021)

6613
 133 min    2021    Full HD     7.3

Historia e takimit të spiunes së famshme, "vejusha e zezë" Natasha Romanoff me motrën e saj dhe përballjen me një armik të së kaluarës të saj të errët.