Blast Beat (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Blast Beat (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Blast Beat (2020)

391
 105 min    2020    HD     

Kur një familje largohet nga Kolumbia drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës në verën e vitit 1999, dy djemtë e familjes tentojnë të ndjekin ëndrrën amerikane.