Blindfire (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Blindfire (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Blindfire (2020)

1825
 83 min    2020    HD     

Një oficer policie i cili ndërsa iu përgjigj një denoncimi për dhunë në familje, vret të dyshuarin Afrikano-Amerikan por më pas mëson për pafajësinë e tij. Duke u përballur me pasojat e atij veprimi, ai duhet të gjurmonte personin përgjegjës ndërsa shqyrtonte përgjegjësinë e tij dhe racizmin e ngulitur që e solli atë në këtë pikë.