Blithe Spirit (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Blithe Spirit (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Blithe Spirit (2020)

1393
 99 min    2020    HD     5.3

Një medium spiritualist mban një seance për një shkrimtar që vuan nga bllokimi, por aksidentalisht thërret shpirtin e gruas së tij të parë të ndjerë e cila çon në një trekëndësh dashurie gjithnjë e më kompleks me gruan e tij aktuale prej pesë vjetësh.