Block Z (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Block Z (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Block Z (2020)

754
 101 min    2020    HD     5.6

Kur universiteti i tyre hyn në karantinë, një grup studentësh bëhen bashkë për të mbijetuar gjatë përhapjes së një virusi vdekjeprurës.