Blood Red Sky (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Blood Red Sky (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Blood Red Sky (2021)

2247
 121 min    2021    Full HD     6.2

Një grua me një sëmundje misterioze kalon një tmerr kur nxjerr në pah anën e saj të rrezikshme teksa një grup terroristësh rrëmbejnë avionin dhe e marrin nën kontroll gjatë një fluturimi transatlantik natën.