Blood Vessel (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Blood Vessel (2019)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Blood Vessel (2019)

1217
 93 min    2019    HD     5.3

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, disa të mbijetuar me varka shpëtimi, hipin në një anije të pushtuar nga vampirë.