Bloody Hell (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bloody Hell (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Bloody Hell (2020)

1288
 93 min    2020    HD     6.5

Një burrë në arrati, që mbahet rob në një bodrum misterioz, duhet të gjejë mënyrën për të shpëtuar nga një familje e dhunshme dhe e çmendur.