Body Brokers (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Body Brokers (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Body Brokers (2021)

1266
 111 min    2021    HD     6.2

I ardhur në Los Anxhelos për trajtim, një i varur nga droga që po shërohet, shpejt zbulon se qendra e rehabilitimit nuk është për të ndihmuar njerëzit, por është një mburojë për një operacion mashtrimi miliarda dollarësh që bën të droguarit të rekrutojnë të droguarit e tjerë.