Borat Subsequent Moviefilm (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Borat Subsequent Moviefilm (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Borat Subsequent Moviefilm (2020)

2744
 95 min    2020    HD     7.1

Filmi vijues i komedisë së 2006 me në qendër aventurat në jetën reale të një gazetari të televizionit kazak, të quajtur Borat.