Born a Champion (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Born a Champion (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Born a Champion (2021)

1639
 112 min    2021    Full HD     6.9

Mickey Kelley, një nga zotëruesit e parë amerikanë të rripit të zi në jiu-jitsu brazilian, largohet nga gjithçka që do, për të marrë pjesë në një turne të pa sanksionuar të MMA-së.