Borning 2 (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Borning 2 (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Borning 2 (2016)

13883
 98 min    2016    HD     6.3

Dy vjet pasi del nga burgu, Roi i thotë jo një gare të re të paligjshme nga Bergeni në Murmansk në veri të Rusisë. Por pastaj ai merr vesh që vajza e tij do marrë pjesë me të dashurin e saj...