Borning (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Borning (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Borning (2014)

8631
 89 min    2014    HD     6.3

Pas një kohe të gjatë, Roi sfidohet sërish nga kundërshtari i tij i betuar për të garuar me makinën e tij spotive. Por këtë herë ata do të garojnë 2 mijë kilometra përmes Norvegjisë, nga Oslo për në Kepin e Veriut. Gjatë kësaj kohe Roi duhet të kujdeset edhe për vajzën e tij...