Boss Level (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Boss Level (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Boss Level (2020)

4130
 100 min    2020    Full HD     

Një oficer i forcave speciale, në pension, është bllokuar në një lak kohor që nuk mbaron kurrë, në ditën e vdekjes së tij.