Boxing Helena (1993) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Boxing Helena (1993) +18


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Boxing Helena (1993) +18

2280
 107 min    1993    HD     

Një kirurg fiksohet keq pas një gruaje shumë tërheqëse me të cilën kishte pasur një lidhje më parë. Duke mos pranuar faktin që ajo do të largohet, ai i pret gjymtyrët dhe e mban peng në shtëpinë e tij.