Brahman Naman (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Brahman Naman (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Brahman Naman (2016)

751
 95 min    2016    HD     5.6

Naman, Roni dhe Berni, tre studentë nga skuadra e kuiceve gëzohen kur marrin vesh se do shkojnë në Kalkutë për një konkurs sepse shpresojnë që aty do humbin virgjërinë.