Brahman Naman (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Brahman Naman (2016)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Brahman Naman (2016)

1110
 95 min    2016    HD     5.6

Naman, Roni dhe Berni, tre studentë nga skuadra e kuiceve gëzohen kur marrin vesh se do shkojnë në Kalkutë për një konkurs sepse shpresojnë që aty do humbin virgjërinë.