Brain Freeze (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Brain Freeze (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Brain Freeze (2021)

957
 91 min    2021    Full HD     4.7

Një pleh i përdorur në një komunitet të pasur, të pajisur me porta hyrëse, bëhet burim i një mutacioni gjenetik që transformon banorët e tij në zombi. A do të munden një adoleshent dhe motra e tij e vogël të dalin nga ishulli i karantinuar para se të kthehen në bar?