Breach (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Breach (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Breach (2020)

3686
 92 min    2020    Full HD     

Në prag të atësisë, një mekanik i ri në bordin e një anije ndëryjore për në Tokën e Re duhet të krijojë një terror kozmik dashakeq që synon të përdorë anijen kozmike si një armë.