Breaking Surface (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Breaking Surface (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Breaking Surface (2020)

2908
 82 min    2020    HD     6.1

Gjatë një zhytjeje dimërore në bregdetin e largët të Norvegjisë veriore, jeta e dy motrave vihet në rrezik. Një shkëmb i rrëzuar bllokon njërën prej tyre në dyshemenë e oqeanit dhe ky çast, nis një betejë kundër kohës, që shumë shpejt mund të shënojë vdekjen.