Breakthrough (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Breakthrough (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Breakthrough (2019)

14571
 116 min    2019    HD     5.8

Kur djali i saj 14-vjeçar mbytet në liqen, një nënë me shumë besim lutet pët të që të shpëtojë nga kurthi i vdekjes dhe të shërohet.