Breathe In (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Breathe In (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Breathe In (2013)

2946
 98 min    2013    Full HD     6.4

Kur një studente me program shkëmbimi vjen në një vend të vogël të qytetit të Nju Jorkut, ajo sfidon dinamikat e marrëdhënies së familjes mikpritëse dhe i ndryshon përgjithmonë jetët e tyre.