Breathe In (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Breathe In (2013)

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Breathe In (2013)

652
 98 min    2013    Full HD     6.4

Kur një studente me program shkëmbimi vjen në një vend të vogël të qytetit të Nju Jorkut, ajo sfidon dinamikat e marrëdhënies së familjes mikpritëse dhe i ndryshon përgjithmonë jetët e tyre.