Broken Star (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Broken Star (2018)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Broken Star (2018)

682
 90 min    2018    HD     4.3

E braktisur nga miqtë dhe familja e saj dhe me karrierën në rrezik, ylli i filmave Markey Marlowe është sekuestruar në një dupleks me një pronar të përkohshëm i cili thjesht mund të jetë më i rrezikshëm se ajo.