Bronx (2020) a.k.a Rogue City – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bronx (2020) a.k.a Rogue City

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Bronx (2020) a.k.a Rogue City

1940
 116 min    2020    Full HD     6.2

I gjendur mes policëve të korruptuar dhe bandave gangstere të Marsejës që përleshen midis tyre, një polic besnik duhet të mbrojë skuadrën e tij duke e marrë kontrollin vetë në duar.