Bullet Head (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bullet Head (2017)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Bullet Head (2017)

11287
 93 min    2017    HD     5.3

Tre kriminelë profesionistë e gjejnë veten të bllokuar në një depo në përpjekje për t'u arritisur nga ligji dhe me një kërcënim edhe më të madh brenda.