Burning Bright (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Burning Bright (2010)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Burning Bright (2010)

957
 96 min    2010    HD     5.9

Është një thriller që përqendrohet tek një vajzë e re dhe vëllai i saj i vogël autik, të cilët bllokohen në shtëpi me një tigër grabitqar, gjatë një uragani.