Burning Ghost (2019) AKA Vif-argent +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Burning Ghost (2019) AKA Vif-argent +18PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Burning Ghost (2019) AKA Vif-argent +18

6919
 104 min    2019    HD     6.0

Në rrugët e Parisit, Juste mbledh kujtimet e fundit të njerëzve që vetëm ai mund t'i shohë, para se t'i ndihmojë ata në jetën e përtejme.Juste është një fantazmë. Por një ditë Agathe e njeh atë.