Butchers (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Butchers (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Butchers (2020)

2163
 92 min    2020    HD     4.3

Një familje kasapësh sadistë ndodhet në një zonë të thellë, ku nga dimrat e acartë e deri në ditët e nxehta të verës, kushdo që kalon rrugën e tyre është në telashe serioze.