The Butterfly Effect (2004) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Butterfly Effect (2004)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Butterfly Effect (2004)

13237
 113 min    2004    HD     7.6

Evan Treborn vuan nga harresa e kujtesës për ngjarjet e rëndësishme të jetës së tij. Pasi rritet, ai zbulon një mënyrë për të kujtuar me anë të një mënyre mbinatyrore për të ndryshuar jetën e tij duke lexuar ditarin....