Bye (2019) a.k.a. Adios – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bye (2019) a.k.a. Adios

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA


RoyaleClub Baste & Kazino Online

Bye (2019) a.k.a. Adios

7056
 111 min    2019    Full HD     6.2

Një burrë në lirim me kusht fillon një rrugë të përgjakshme hakmarrje kur vajza e tij e vogël vdes nga një përplasje me makine pas festimit të Kungimit të saj të Parë.