Come Away (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Come Away (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Come Away (2020)

4225
 94 min    2020    HD     5.8

Kur vëllai i tyre i madh vdes, Piteri dhe Liza kërkojnë të shpëtojnë prindërit e tyre nga dëshpërimi derisa të detyrohen të zgjedhin midis shtëpisë dhe imagjinatës, duke hedhur bazën për udhëtimet e tyre ikonike në botën e çudirave dhe Kurrkund.