Get the Goat (2021) a.k.a Cabras da Peste – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Get the Goat (2021) a.k.a Cabras da Peste


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Get the Goat (2021) a.k.a Cabras da Peste

1199
 97 min    2021    HD     6.3

Çfarë ndodh kur një polic entuziast province bashkë me dhinë e tij shoqëruese bashkëpunon me një polic të ndrojtur nga kryeqytetit? Të dy arrijnë të kapin një nga kriminelët më të mëdhenj të drogës në botë në një aventurë mbushur me humor, rrezik dhe karamele.