Cadaver (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cadaver (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cadaver (2020)

753
 86 min    2020    HD     5.1

Për të përballuar urinë e shkaktuar nga një katastrofë bërthamore, një familje pranon një ofertë bamirësie, e cila kthehet në një lojë të keqe.