Cagefighter (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cagefighter (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Cagefighter (2020)

1995
 98 min    2020    HD     

Reiss-i është kampioni më i madh që ka luftuar ndonjëherë në Kafazin e Legjendave. Por kur promovuesja Max Black e vendos atë kundër Kampionit të Wrestling-ut Randy Stone, Reiss-i e gjen veten në betejën më të vështirë të jetës së tij.