Can Feda (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Can Feda (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Can Feda (2018)

4227
 109 min    2018    HD     5.4

Një grup ushtarësh rrezikojnë gjithçka për të shpëtuar shokun e tyre në një mision në dukje të pamundur.