Canadian Strain (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Canadian Strain (2019)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Punësohu tani: NePune.com

NePune.com

Canadian Strain (2019)

875
 79 min    2019    HD     4.4

Një shitëse kanabisi mbetet pa punë, kur qeveria kanadeze vendos ta legalizojë drogën. Mes vështirësive për të siguruar jetesën, ajo përballet me gangsterët më të mëdhenj në qytet: qeverinë.