Candy (2006) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Candy (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Candy (2006)

1196
 108 min    2006    Full HD     7.2

Një artiste me emrin Kandi dhe një poet frymëzues i quajtur Dan, bëhen vartës të drogës dhe përpjekjeve të dështuara për t'u pastruar.