Candyman (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Candyman (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Candyman (2021)

2697
 91 min    2021    HD     6.4

Në ditët e sotme, një dekadë pasi kullat e fundit të Kabrinit u rrëzuan, AntonI dhe partnerja i tij transferohen në një papafingo, në Kabrinin e transformuar. Një takim i rastësishëm me dikë, ekspozon Antonin ndaj historisë së vërtetë të Njeriut të Karameleve. I nxitur për të përdorur këto detaje makabre si frymëzim për piktura, ai pa vetëdije hap deren e një të kaluare komplekse që lëshon një valë të tmerrshme dhune.