Capote (2005) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Capote (2005)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Capote (2005)

11883
 114 min    2005    HD     7.3

Truman Capote, gjatë hulumtimit të tij për librin e tij Gjaku i Ftohtë, në llogari të vrasjes së një familje nga Kansasi, shkrimtari zhvillon një marrëdhënie të ngushtë me Perry Smith, një nga vrasësit.