Captain Marvel (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Captain Marvel (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Captain Marvel (2019)

18542
 123 min    2019    HD     7.1

Karol Danvers kthehet në një nga heronjtë më të mëdhenj të universit kur toka përfshihet në një betejë galaktike mes 2 racave aliene.