Captain Phillips (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Captain Phillips (2013)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Captain Phillips (2013)

19742
 134 min    2013    HD     7.8

Historia e vërtetë e Kapiten Richard Philips dhe rrëmbimi i vitit 2009 nga piratët somalez të Anijes me mallra me flamur Amerikan, MV Maersk Alabama, anija e parë me mallra e rrëmbyer për dyqind vjet.