Captive (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Captive (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Captive (2021)

1279
 89 min    2020    HD     5.0

Një grua parashikon jetën e saj pasi vuan nga ankthi dhe depresioni.