Carbone (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Carbone (2017)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Carbone (2017)

10791
 104 min    2017    HD     6.5

Nga rreziku i humbjes së biznesit të tij, Anthoni Roca, një njeri i zakonshëm, zhvillon një mashtrim që do të bëhet grabitja e shekullit. Atij do i duhet të merret me tradhti, vrasje dhe shpagime.