Casino (1995) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Casino (1995)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Casino (1995)

25580
 178 minuta    1995    HD     8.2

Lakmia, mashtrimi, partë, pushti, dhe vrasja ndodhin në mes  dy miqve më të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore.