Caveat (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Caveat (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Caveat (2020)

2445
 88 min    2020    HD     6.0

Një endacak i vetmuar që vuan nga humbja e pjesshme e kujtesës pranon një punë për t'u kujdesur për një grua me probleme psikologjike në një shtëpi të braktisur në një ishull të izoluar.