Censor (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Censor (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Censor (2021)

1038
 84 min    2021    HD     6.0

Një vajzë e re, puna e të cilës është të censurojë filmat më të dhunshëm horror, fillon të ngatërrojë fantazinë me realitetin kur një nga filma që shikon i ngjall kujtimet për zhdukjen e motrës së saj të vogël.