Chak de! India (2007) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chak de! India (2007)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Chak de! India (2007)

8519
 153 min    2007    HD     8.2

Kabir Khan është trajneri i Ekipit Kombëtar të Hokejit Indian të femrave dhe ëndrra e tij është të bëjë që ekipi i vajzave të fitojë kupën e botës kundër të gjitha mosmarrëveshjeve.